EGIPT

ZAPISZ SIĘ!
PLAN WYCIECZKI

21.04 - 4.05.2022

Egipt

8500 zł

EGIPT


Plan Wycieczki


CZWARTEK 21.04


Wylot z Polski do Kairu o godz. 06:30. Przejazd z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg w Kairze, jednej z największych metropoliiświata

01

DZIEŃ

PIĄTEK 22.04


Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Gizy, gdzie znajduje się zespół historycznych budowli obejmujący dwie największe piramidy zbudowane w starożytnym Egipcie – piramida Cheopsa (jedna z siedmiu cudów świata) oraz piramida Chefrena. Zobaczymy również cały kompleks pomniejszych budowli przeznaczonych na grobowce królów i dostojników państwowych położonych blisko słynnego Sfinksa, lwa z ludzką głową zbudowanego za czasów egipskiego starożytnego państwa. Przerwa na obiad a po obiedzie przejedziemy do najstarszej dzielnicy Kairu,gdzie będziemy mogli zobaczyć szereg zabytków koptyjskich oraz miejsc łączących starożytny Egipt faraonów z cywilizacją Islamu. Wieczorem orientalna kolacja na łodzi pływającej po Nilu. Powrót do hotelu. Nocleg.

02

DZIEŃ

SOBOTA 23.04


Śniadanie. Przejazd do Nowego Muzeum Egipskiego otwartego w 2018 r., Po obiedzie udamy się do Cytadeli Salah el Dina średniowiecznej twierdzy położonej w pobliżu zabytkowego centrum miasta. Przed wieczorem odwiedzimyjeden z największych bazarów świata. Magia zapachów, kolorów, słodkości i złota skusi nas do zakupu pamiątek. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

03

DZIEŃ

NIEDZIELA 24.04


Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Hurghady, kurortu nad Morzem Czerwonym. Zakwaterowanie w hotelu 5* w opcji all inclusive. Czas woln

04

DZIEŃ

PONIEDZIAŁEK 25.04


Czas wolny w hotelu – wypoczynek. Około południa wyjazd z hotelu do portu. Rejs łodzią na wyspę Giftun, otoczoną rafami koralowymi. Możliwość snurkowania oraz nurkowania w opcji (intro diving – do 5 m z instruktorem płatne extra)Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

05

DZIEŃ

WOTREK 26.04


Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Luksoru na wschodnie wybrzeże Nilu. Zobaczymy słynny Karnak, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wieczorem zakwaterowanie – zaokrętowanie na statku wycieczkowym. Kolacja i nocleg.

06

DZIEŃ

ŚRODA 27.04


Po śniadaniu zejście ze statku. Transfer na zachodni brzeg Nilu. W tym dniu dotrzemy pod tzw. Kolosy Memnona, zwiedzimy Dolinę Królów, gdzie znajduje się grobowiec Tutanchamona. Przerwa na obiad. Zwiedzanie świątyni grobowej Hatszepsut zbudowanej u stóp gigantycznej ściany skalnej.Powrót na statek. Kolacja i dalszy rejs.

07

DZIEŃ

CZWARTEK 28.04


Po śniadaniu zejście ze statku i przejazd do Edfu. Nadgraniczne centrum handlowei główny egipski ośrodek produkcji rolniczej. Zwiedzanie świątyni Edfu. Przerwa na obiad. Po południu przejedziemy do świątyni Kom Ombo. Powrót na statek. Kolacja i dalszy rejs.

08

DZIEŃ

PIĄTEK 29.04


Zejście ze statku i przejazd do High Dam oraz do świątyni Philae wyspie na Nilu. Powrót na statek. Kolacja, nocleg i dalszy rejs.

09

DZIEŃ

SOBOTA 30.04


Śniadanie. Wykwaterowanie – wyokrętowanie ze statku i transfer do Hurghady. Zakwaterowanie w hotelu – czas wolny i wypoczynek – opcja all inclusive

10

DZIEŃ

NIEDZIELA 01.05 - PONIEDZIALEK 02.05


Czas wolny w hotelu. Wypoczynek.

11

-

12

DZIEŃ

WTOREK 03.05


Czas wolny w hotelu. Wypoczynek. Wieczorem po kolacji około 20:00 – wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko.

13

DZIEŃ

ŚRODA 04.05


Wylot do Polski o godz. 02:15 rano.

Lądowanie w Polsce – 11:35

14

DZIEŃ

Cena wycieczki obejmuje:

 • Przelot samolotem Warszawa - Kair – Warszawa;
 • Pełne powiększone ubezpieczenie;
 • Hotel 5* w Kairze;
 • Hotel 5* w Hurghada w opcji all inclusive;
 • Rejs po Nilu – 5* wycieczkowiec w opcji all inclusive;
 • Wszystkie bilety wstępów według programu,
 • Lokalny przewodnik w języku polskim oraz tour lider z Polski;
 • Kolacja orientalna na łodzi w Kairze;
 • Obiady według programu;
 • Transfery komfortowym autobusem z wi-fi na pokładzie;
 • Darmowa nielimitowana woda i soki w autobusie;
 • Zestaw słuchawkowy Audio-Guide;
 • Egipska wiza - 25 USD;
 • Test PCR – 220 zł (na dzień dzisiejszy wykonanie testu w Polsce przed wylotem jest obowiązkowe. Jeżeli sytuacja zmieni się i test będzie nieobowiązkowy – ostatnia rata będzie pomniejszona o 220 zł).Cena nie zawiera lokalnych napiwków hotelowych oraz napiwków dla kierowcy i lokalnego przewodnika – według uznania

Cena wycieczki nie obejmuje:


 • Własnych Wydatków

Zgłoś się i ruszaj z nami!

Zostaw nam swoje dane - Odezwiemy się do Ciebie

Prosimy o kontakt pod mailem iwona@adventureboutique.eu lub pod numerem telefonu 601336499

ADVENTURE BOUTIQUE

Jesteśmy butikową agencją wyprawową, zajmującą się kompleksową realizacją powierzonego przez klienta zadania. Butikowa, bo każdy może dobrać miejsce, czas i atrakcje według własnych upodobań. Ten alternatywny sposób podróżowania szczególnie odpowiada małym grupom znajomych. Wszystkie działania są dopasowane do oczekiwań Klienta – „szyte na miarę”, a osoby współpracujące przy danym projekcie indywidualnie do niego dobierane. Zawsze zapraszamy do projektu pasjonatów, prawdziwych znawców regionu, który zwiedzamy.

Zamieszczone na stronie programy, to tylko niektóre z naszych propozycji - realizujemy je najczęściej w 3 wariantach:

- zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizujesz według planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych knajpek

- zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie kluczowe punkty programu (noclegi, wejściówki, bilety wstępów)

- zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą w jej trakcie (obsługa 360)

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.